Tekvin Messe

Wir bieten Leistungen in den Bereichen Stand Projekte, Ausstellungsstände, spezielle Lokalitäten Projekte, Innendekoration, Länder Ausstellungsgelände und Betätigungen an.

Wir sind seit 16 Jahren entsprechend der internationalen Qualität an internationalen Messen und im Bausektor tätig.

Wir bieten ihnen Lösungen in den Bereichen Planung, Beratung, Logistik und Betätigungen an.

Wir arbeiten dafür um Lösungen anbieten zu können und unseren Kunden mit gerechten Finanzen für Projekte die beste Leistung anzubieten.

Mit Bemühung, Achtsamkeit und fristgemäßen schlüsselfertigen Projekten in den Bereichen Messe, Bau und Betätigungsorganisationen in über 14 Jahren ist es zu unserer grundsätzlichen Hauptaufgabe geworden unsere Verpflichtungen fristgemäß einzuhalten.

Mit diesen Ansichten werden wir unsere Leistungen weiter anbieten. Mit freundlichen Grüßen,

REFERENZEN

Hüdai Öztürk

Alarko

Her şey için teşekkür ederim, gayet güzel bir standta sorunsuz bir fuar yaşadık. İnşallah daha sonraki yıllarda daha iyi çalışmalar yaparız.

Mrs. Nezahat Aydemir

Foreign Trade Dept. / ONKA

Hannover 2017 fuarında sizinle çalışmış olmaktan çok memnun kaldık. Yardımlarınız, ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

Fatih Yıldız

Uluslararası Pazarlama Uzmanı / KAREL

Fuar öncesinde, esnasında ve sonrasında gösterdiğiniz iyi niyetten ve yaklaşımdan dolayı çok teşekkür ederim.

Baburhan AYSAN

Mutlu Akü

MİMMS 2012 Moskova fuardan ve çalışmanızdan çok memnun kaldık,

Mrs. Ayla Kanatli

Aksun Tarımsal Ürünler

Standımız çok güzeldi, tüm ekibinizin ellerine sağlık.

ATO

Ankara Ticaret Odası

Arab Health 2016 Dubai Fuarı stant tasarımı ile ilgili olarak göstermiş olduğunuz işbirliği ve çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

Hatice Yalçın Karakaya

GLORIA HOTEL RESORTS

Her şey çok güzeldi Stuttgart başkonsolosu standı özelikle görmek için geldi Türkiye standında duymuş merak etmiş resimlerini çekti sizin irtibat numaralarınızı verdim. Herkes çok hayran kaldı. Çok teşekkürler, emekleriniz ve ince düşünceniz için. Lokumlar, ikramlıklar her şey çok güzeldi.

Adil PELİSTER

Yönetim Kurulu Başkanı / İKMİB

Birliğimizce, 29-30 Mayıs 2018 tarihlerinde Hollanda'nın Amsterdam şehrinde düzenlenen ve başarıyla gerçekleştirilen PLMA 2018 Fuarı Milli Katılım Organizasyonumuza ilişkin 732,6 m2'lik Türkiye Pavilyonu konstrüksiyon hizmeti firmanız tarafından sağlanmıştır. Size ve emeği geçen tüm çalışanlarınıza özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Özgür OĞUZOĞLU

Mimar / Tanıtım ve Fuar Yöneticisi

Standımız ilk kez çalışıyor olmamıza rağmen oldukça başarılı bir şekilde yapılmıştı. Genel olarak arkadaşlarımız ve ziyaretçilerimiz standımızı beğendi. Bu vesile ile yardımlarınız için teşekkür etmek isterim.

oben